Pand Indekerngezond
Pand Indekerngezond Indekerngezond

Welkom in Leidsche Rijn en Vleuten-De Meern

vrijdag 24 maart 2023 10:00 tot 11:30

Ja je leest het goed, op 3 maart start de derde editie van de gratis cursus Welkom in LRVDM. Deze cursus nu voor het eerst LIVE. Alle lessen bij In De Kern Gezond in Leidsche Rijn Centrum. Steeds op vrijdag ochtend en alle lessen zijn ook online te zien voor de deelnemers. We hebben vragenuurtjes en voor elke les een beetje huiswerk. In elke les aandacht voor feiten en weetjes. Steeds met een persoonlijk verhaal van een van onze buren. Aan het eind van de cursus weet je meer over onze wijken en heb je nieuwe mensen ontmoet. Mensen die net als je iets meer willen weten over Leidsche Rijn en Vleuten-De Meern. Je bent van harte welkom! Met vriendelijke groet en met een brede glimlach ?? Dineke Oudijk.

Ben je er tijdens alle 5 lessen bij? Dan krijg je in april 2023 een bewijs van deelname van mij. Losse lessen volgen kan natuurlijk ook! Kosten: EUR 0,-Aanmelden mail naar: info@stichtingsteiger.nl  dan krijg je ook mailbericht met info uit de les en…

Dagen: vrijdag 3 maart, Les 1, Geschiedenis vrijdag 17 maart, 

Les 2, Makers vrijdag 24 maart, Les 3, Doenersvrijdag 31 maart, Les 4, Verbinders vrijdag 14 april, Les 5, Van je buren, voor je buren Tijden: Inloop 9.45 uur – 10.00 uur Les: 10.00 – 11.30 uur Napraten: 11.30 – 12.00 uur Plek: Deze 5 lessen kun je volgen bij Indekerngezond Kopenhagenstraat 413541 CE Utrecht Meer weten over Stichting Steiger en deze cursus? Op http://www.stichtingsteiger.nl staan korte films en andere weetjes over onze wijken Leidsche Rijn en Vleuten-De Meern. Met opnames uit maart 2020, voor de eerste online versie van deze cursus. Zie ook de publikatie op: https://www.g-e-i.nl/news

Locatie