Modulebak N-groep
Modulebak N-groep Ilona Ederveen

Open Dagen bij Railclub Utrecht op 1 en 2 april 2023.

zaterdag 1 april 2023 10:00 tot zondag 2 april 16:00

Op zaterdag 1 en 2 april 2023, van 10 tot 16 uur zijn er weer de Open Dagen bij Railclub Utrecht,

voor iedereen die geïnteresseerd is in grote en kleine spoorbedrijven..

Wat is er zoal te beleven? U kunt in onze clubruimte enige modelspoorbanen en aanverwante activiteiten bekijken en desgewenst uw vaardigheden op dit gebied uitproberen. Kom gerust met uw vragen, twijfels en ideeën naar onze clubleden toe, gezamenlijk zijn wij van vele markten thuis. Ook voor kinderen is er het een en ander te doen en te  beleven, zoals zelf de My Worldbaan besturen of een ritje maken met  en besturen van een kindvriendelijke trein. Onze clubruimte bevindt zich op industriegebied Lage Weide aan de Atoomweg 272 te Utrecht.

Voor informatie kunt u ons mailen op: secretariaat@railclubutrecht.nl, of kijk op onze website:  www.railclubutrecht.nl

Locatie