Afbeelding

Harmelen wordt steeds schoner

Nieuws

HARMELEN > Op zaterdag 25 september heeft in Harmelen weer een gezamenlijke Opschoondag plaatsgevonden. Jong en oud heeft meegeholpen.

De ochtend begon met het uitdelen van vuilniszakken, hesjes, ringen en knijpers en de verdeling van de wijken/straten onder de vrijwilligers. Vervolgens zijn we aan de slag gegaan. Aan het eind van de ochtend hebben we genoten van koffie met koek.

In totaal waren er 22 mensen op de been en zijn er 12 volle zakken afval verzameld. Dat is een mooie opbrengst, waar we trots op kunnen zijn. Ons dorp ziet er weer schoon uit. De organisatie wil het dorpshuis bedanken voor de goede verzorging van de koffie en koek.

De grootste dank gaat natuurlijk naar alle SUPPORTERS VAN SCHOON.

In Harmelen zijn al 78 mensen met een eigen knijper en zij houden ook de rest van het jaar het dorp schoon. Een eigen knijper is aan te vragen bij Ko Kleijn, ko.kleijn@planet.nl.

We zijn op de goede weg. Ook in de week hiervoor, tijdens de World Cleanup Day zijn al vrijwilligers actief geweest. Super!

Om alvast in de agenda te noteren: De volgende Landelijke en ook Harmelense opschoondag zal plaatsvinden op zaterdag 19 maart 2022.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Werkzaamheden aan de Herenweg te Vinkeveen Nieuws
Afbeelding
De Hangouderen op zoek naar een penningmeester Lezersnieuws
Afbeelding
Stichting Dierenhulpverlening Woerden organiseert unieke actie: 'tweede kans, tweede leven Nieuws
Afbeelding
Filosofieliefhebbers in Utrecht gezocht Lezersnieuws
Afbeelding
Filmcafé Harmelen draait weer Vrije tijd
Afbeelding
Donorgebouw zoekt doelgebouw. Universiteit Utrecht stelt 16.000 m2 gebouw beschikbaar voor hoogwaardig hergebruik. Nieuws
Afbeelding
Jeugdtheater in Bibliotheek Utrecht Lezersnieuws
Afbeelding
IVN-lezing Paddenstoelen: beeldschoon en onmisbaar Vrije tijd
Afbeelding
Ontdek de Schat op de Mega Snuffelmarkt in Gorinchem! Ondernemend
Afbeelding
22 verenigingen uit Woerden en Harmelen vanaf zaterdag op pad met de Grote Clubactie Lezersnieuws
Afbeelding
Gemeente Utrecht en Utrechtse woningcorporaties zetten handtekening voor biodiversiteit Nieuws
Afbeelding
Meer groen en ecologie door uitbreiding Nifterlakepark Nieuws
Afbeelding
Vogelvereniging De Rietgors in Kockengen stopt er mee Nieuws
Afbeelding
Zonnewereld viert nieuwbouw school in Vleuterweide