Afbeelding
eigen foto van het weiland in Harmelen t.o. de Bavokerk

Jesus Christ Superstar in Harmelen

Vrije tijd Ingezonden

HARMELEN >  Komende zaterdagavond 25 maart is het eindelijk zover. Om 19.30 u begint in de Sint-Bavokerk de Jesus Christ Superstar uitvoering. De kerk is open vanaf 19.00 uur en is er vooraf tijd voor koffie of thee, na afloop kunt u met de koorleden in gesprek met een glaasje in de hand. 

De Jesus Christ Superstar musical is begin jaren 70 ontstaan en vele keren op verschillende wijze uitgevoerd. 

Dit is de eerste keer dat in Harmelen een muzikale uitvoering gegeven wordt van de muziek uit de Jesus Christ Superstar musical. De verschillende muziekstukken worden door de verhalenvertellers van de toneelvereniging Harto met elkaar verbonden. 

Van deze muziekuitvoeringen elders is bekend dat zij een uiteenlopend publiek trekken: gelovig, zoekend, ongelovig, kerkelijk, niet-kerkelijk. De musical inspireert heel veel mensen evenals de Passion dat doet. Het diverse publiek dat op dit soort uitvoeringen afkomt maakt het ook wat makkelijker om over  de drempel van de kerk  heen te stappen. De muzikale nummers die gezongen worden helpen natuurlijk ook mee. 

In december is een oproep geplaats om een projectkoor op te starten. Zij gaan de liederen uit de musical Jesus Christ Superstar zingen.

Er zijn ontzettend veel aanmeldingen binnen gekomen, er doen ruim 50 mensen mee. Ervaren en onervaren koorzangers die wel en niet bekend zijn met het repertoire. 

In de repetities spat het enthousiasme er van af, wat een leuke groep enthousiaste mensen.

Het is zeker niet allemaal eenvoudig, maar met de zeer bedreven dirigente Bertie van Sevenbergen en het enthousiaste koor wordt het op 25 maart iets heel moois. De muzikale begeleiding is in handen van John van Rooijen. Hij zal beginnen met de ouverture. Verschillende leden van toneelvereniging Harto vertellen het lijdensverhaal. 

Het gaat vooral om het mee doen en de grote saamhorigheid die ontstaat door het samen zingen van de bekende liederen.

We nodigen u dan ook uit om op 25 maart te komen luisteren, te genieten en eventueel vanaf uw plaats mee te zingen.

U bent van harte welkom. 

Afbeelding
Timmerarends neemt de leiding na spectaculaire polsstokverspringwedstrijd in Kockengen Sport
Afbeelding
Kangoeroesgroep gestart bij korfbalvereniging Fiducia Sport
Afbeelding
Speurtocht naar bloemen en planten op De Kievit in Harmelen Vrije tijd
Afbeelding
Wethouder Hooijdonk opent Buurtkamer Hoograven samen met Buurtambassadeur Nieuws
Afbeelding
Ritmische gymnastiek groep verovert 3e plek op Bondskampioenschap in Deventer. Sport
Afbeelding
PVCV 08-2/4 wint Hans van Vugt toernooi bij FC Driebergen Sport
Afbeelding
Signeersessie met 'Queen of Crime' bij boekhandel Van Kralingen Vrije tijd
Afbeelding
Boekenmarkt in Breukelen op zaterdag 17 juni Vrije tijd
Afbeelding
Weer waarschuwing extra snelheidscontroles rondweg Maarssenbroek Nieuws
Afbeelding
60 plussers: sterker door ZilverFitness Het hele lesuur een gediplomeerde vaste coach Ondernemend
Afbeelding
Reizigers vinden weg terug naar Utrechts OV Nieuws
Afbeelding
Rijnvliet meiden MO12-3 kampioen Sport
Afbeelding
Utrecht Overvecht: stap voor stap vooruit Nieuws
Afbeelding
Uitbreiding van bestaande hoogspanningsstation Breukelen-Kortrijk geniet de voorkeur, nu plan maken voor de inpassing Nieuws

Vrije tijd

Sport

Ondernemend

Lezersnieuws