Tijdbrug: ontmoet, deel en beleef samen
zaterdag 26 september 2026 14:00 tot 16:00
Op zaterdag 26 september vindt de derde editie van Tijdbrug plaats in het Brugwachtershuisje in Maarssen. Jongvolwassenen en ouderen worden opnieuw uitgenodigd om elkaar te ontmoeten tijdens een gezellige en verrassende middag.
Wil jij weten hoe je vroeger afsprak zonder telefoon? Of vraag eens een oudere om hulp in plaats van AI. 😉 Speel samen Memory van vroeger en nu, pak een praatkaartje en ontdek waar het gesprek jullie brengt.
Praat over vroeger en nu, vriendschap, contact, dromen, eenzaamheid en alles wat het leven bezighoudt. Hoe eenzaam zijn jongeren eigenlijk? En hoe ervaren ouderen dat? De vorige edities leverden al veel mooie en verrassende gesprekken op. Wie weet welke ontmoeting deze keer ontstaat.
Er is koffie en thee met iets lekkers en natuurlijk kun je samen op de foto in de photobooth.
Tijdbrug vindt plaats tijdens de Week tegen Eenzaamheid. Van 25 t/m 27 september is bovendien de tentoonstelling Gezien Worden – over eenzaamheid en verbinding te zien in het Brugwachtershuisje.
Tijdbrug is er voor jong en oud – vooral voor samen.
