Afbeelding
Gemeente SV

Locoburgemeester Karin van Vliet bracht een felicitatiebezoek aan het 60-jarig bruidspaar Hutink-van der Markt uit Maarssenbroek.

Gemeente

MAARSSENBROEK > Locoburgemeester Karin van Vliet bracht een felicitatiebezoek aan het 60-jarig bruidspaar Hutink-van der Markt uit Maarssenbroek.Dinsdag 5 november waren zij 60 jaar getrouwd.

 Erris Hutink werd geboren in Veenendaal en Heleen Hutink- van der Markt in Scheveningen. Na zijn militaire dienst werkte Erris in het Havenziekenhuis in Rotterdam, waar hij Heleen leerde kennen. Heleen was toen 18 jaar en was net haar opleiding tot verpleegkundige begonnen. Omdat ze allebei in het ziekenhuis werkten, moest hun relatie geheim blijven, uit angst dat één van hen anders overgeplaatst zou worden. 

In 1964 trouwde het stel, dat destijds, vanwege de woningnood, samen op een kamer woonde. Na de geboorte van hun dochter kregen ze een flat in Maassluis, waar anderhalf jaar later ook hun zoon werd geboren. Vervolgens verhuisden ze naar Utrecht, waar drie jaar later hun tweede zoon werd geboren. In 1974 verhuisde het gezin naar Maarssenbroek, naar de wijk Bloemstede.

 Erris is zijn hele carrière in de gezondheidszorg blijven werken. Hij werkte onder meer bij de medische dienst van Werkspoor in Utrecht en richtte later, samen met collega’s, een bedrijfsgezondheidsdienst op. Daarnaast heeft hij zich gespecialiseerd in gehooronderzoek en gaf hij voorlichting over preventie aan werknemers in de metaalindustrie. Heleen bleef naast de zorg voor de kinderen parttime werken in de verpleging. Naast hun betaalde banen waren Erris en Heleen ook actief in hun vrije tijd. Erris was jarenlang betrokken bij de Seniorenraad in Maarssen en was tevens bestuurslid van de Protestants Christelijke Ouderenbond (PCOB). In 2007 werd Heleen na een tekenbeet getroffen door de ziekte van Lyme. Na een intensief hersteltraject, waarvan een deel in het buitenland plaatsvond, werd ze bestuurslid van de Lymevereniging, waar ze een belangrijke bijdrage leverde aan de kennisdeling en voorlichting over de ziekte van Lyme. Daarnaast zingt Heleen al vele jaren met veel plezier bij het Utrechts Opera- en Utrechts Oratoriumkoor. 

 Het echtpaar woont nog steeds met veel plezier in Maarssenbroek. En genieten nog dagelijks van hun kinderen en kleinkinderen. A.s. zaterdag vieren zij hun diamanten huwelijk, omringd door familie, vrienden en buren.

Logo SV Loenen
Uitslagen Schietvereniging SV Loenen Sport
Afbeelding
Inspiratiedag op woensdag 13 mei in Vleuten over werk missionaris Lezersnieuws
Afbeelding
Bestemmingsplan Ruimtekwartier onherroepelijk Nieuws
Wandelen door de prachtige polder van Maarssen
50 jaar Avondvierdaagse Maarssen; inschrijven gestart Nieuws
Afbeelding
Ernstige bedreiging in Maarssenbroek Nieuws
Afbeelding
Grote verkeershinder regio Utrecht: weekendafsluitingen A2 en A12 Nieuws
Afbeelding
15e Open Tuinendag Utrecht Vrije tijd
Afbeelding
Succesvolle Badeendenrace tijdens Koningsdag 2026 in Maarssen Nieuws
Afbeelding
Poldermodellen zongen de sterren van de hemel Vrije tijd
Afbeelding
Conserveringswerkzaamheden aan Irenebrug Mijdrecht afgerond Nieuws
Afbeelding
Orgelbespeling Dorpskerk Maarssen’ Lezersnieuws
Afbeelding
Reddingsactie voor persoon in De Vecht in Maarssen Nieuws
Afbeelding
Koningsdag bij kinderboerderij Otterspoor: één groot feest Nieuws
Sander van der Meer
Maarssenbroekse scout op 4 mei op De Dam bij Nationale Herdenking Nieuws