
Sinterklaas komt weer naar Stichtse Vecht: overzicht van de intochten
GemeenteSTICHTSE VECHT > De comités zijn weer druk met de voorbereiding van de intochten van Sinterklaas in Stichtse Vecht. de vele vrijwilligers staan al weer klaar voor een warm welkom van de Sint
Op zaterdag 15 november komt de Sint aan in Maarssen-Dorp via de Vecht en langs de gracht staan dan duizenden gezinnen uit de hele regio.
Programma (tijden onder voorbehoud):
12.30 uur – De boot van Sinterklaas vaart via de Termeerbrug door de Langegracht en Herengracht richting Goudestein.
13.00 uur – Aankomst bij Goudestein, waar de burgemeester de Sint officieel ontvangt.
14.00 uur – Start van de rijtoer: langs het Pieter de Hooghplein, de Plesmanpromenade, Nassaustraat en Kaatsbaan.
15.00 uur – Slot van de optocht op het Harmonieplein.
In Breukelen komt de Sint op zaterdag 15 november met de boot om 14.00 aan bij Boom en Bosch. daarna vertrekt hij rond 14.30 uur te voet naar de Kerkbrink waar de kinderen alle gelegenheid krijgen om Sinterklaas en de pieten te ontmoeten
In Loenen wordt de Sint en zijn gevolg verwacht op zaterdag 22 november om 14.00 aan de kade in de Dorpsstraat en dan volgt een rijtoer door het dorp.
Op zaterdagmiddag 22 november om 15.00 uur komen Sinterklaas met zijn pieten weer aan in Vreeland
De Sint komt zaterdag 22 november aan in Nigtevecht en het feest begint om 12.00 bij de brug bij de Loswal.
En ook Tienhoven wordt niet vergeten. ‘Hallo, lieve kinderen en ouders uit Tienhoven en omstreken! Ik heb spannend nieuws! Op 29 november om 13.00 uur kom ik met mijn Pieten aan bij Paviljoen de Strook! Wij kijken er naar uit! Zie ik je dan?, zo is de uitnodiging van de Goedheiligman.
Traditiegetrouw worden de Sint en zijn Pieten welkom geheten door de burgemeester en de wethouders. Aan die lijst wordt nu nog druk gesleuteld en binnenkort worden de agenda van het college gevuld.





























