Afbeelding

U kunt daarbij helpen met spullen of geld

Ondernemend

MAARSSEN > Wat doe je als de oorlog in Oekraïne je aan het hart gaat? 

Dan bedenk je een manier om de mensen daar te helpen. Dat deden de mannen van Electro World Elektron en ook u kunt helpen.

Elektron wordt de komende tijd inzamelpunt voor de Stichting Steun Kinderen in Polen (www.steunkindereninpolen.nl). Deze stichting helpt al jaren weeskinderen in Polen. In buurland Oekraïne is dringend hulp nodig. Daarom heeft de stichting haar werkgebied uitgebreid. Samen met Elektron worden er zoveel mogelijk spullen ingezameld om de mensen in Oekraïne de winter door te helpen. Want het is in Oekraïne niet alleen koud, er is ook gebrek aan stroom. De inwoners van de getroffen gebieden zitten vaak in schuilkelders zonder licht en verwarming. Daarom zamelen de Stichting Steun Kinderen in Polen en Electro World Elektron de volgende spullen in: dikke winterjassen, wollen dekens, slaapzakken, zaklampen, powerbanks, elektrische kacheltjes en generatoren. Ook Elektron zelf en diverse leveranciers/ merken hebben al wasmachines, kachels en andere spullen gedoneerd. Heeft u bovenstaande spullen liggen, zijn ze schoon en werkend en kunt u die missen? In Oekraïne komen ze ontzettend goed van pas. U kunt de spullen inleveren bij Electro World Elektron, Nassaustraat 9 in Maarssen. Zij zorgen samen met Stichting Steun Kinderen in Polen dat alles goed terecht komt. En wilt u wel helpen maar heeft u geen spullen om in te leveren? Dan kunt u doneren aan Stichting Steun Kinderen in Polen: NL58ABNA0526363614 o.v.v. hulp Oekraïne.

Afbeelding
College stuurt beleid voor zonnevelden naar de gemeenteraad Grootschalige elektriciteitsopwekking met zonnevelden in De Ronde Venen Nieuws
Afbeelding
De Heeren van Maarssen is opnieuw in goede handen Ondernemend
Afbeelding
Cees van den Oosten erelid van ondernemingsvereniging OVSV Ondernemend
Afbeelding
Lopen, huppelen en rennen voor het nieuwe klimrek. Leerlingen WereldKidz Bolenstein zetten sponsorloop op touw Nieuws
Afbeelding
Tweede plaats voor Brandweer Breukelen tijdens Vaardigheidstoets Nieuws
Afbeelding
Uitje met bier belevenis op Slot Zuylen Vrije tijd
Afbeelding
QR-route van Museum Vredegoed te Tienhoven Vrije tijd
Afbeelding
De Vondel wordt het nieuwe Dorpshuis van Maarssen Dorp Nieuws
Afbeelding
Nieuwe cijfers Utrechtse woningmarkt onderstrepen noodzaak betaalbare woningen Nieuws
Afbeelding
Mantelzorgbijeenkomst in Maarssen: Zeg JA bij dementie Lezersnieuws
Afbeelding
Gemeente wil dat Demmerikse brug een beweegbare brug blijft Nieuws
Afbeelding
Politiek Stichtse Vecht over parkeerplaatsen Loenen en woningbouw Breukelen Nieuws
Afbeelding
Vechtstreek-in-Beweging Loop rond de Maarsseveense Plassen Sport
Afbeelding
Sponsordag voor Het Longfonds bij Anytime Fitness Maarssen Ondernemend