
Succesvolle Algemene Ledenvergadering bij Onderling Verzekerd
OndernemendREGIO > Op 13 mei vond de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering van Onderling Verzekerd plaats.
Tijdens de vergadering werd teruggeblikt op 2023 met onder andere de fusie met OVM Vinkeveen, de verhuizing naar Woerden en het geweldige financiële resultaat van Onderling Verzekerd met een premierestitutie van 15% voor haar leden. Verder nam Onderling Verzekerd afscheid van Henny Smorenburg die na 15 jaar waarvan de laatste 10 jaar als voorzitter van de Raad van Commissarissen zijn functie neerlegde. De leden stemden in met Leon Kastelein als haar nieuwe voorzitter van de Raad van Commissarissen.
Onderling verzekerd kijkt terug op een financieel zeer goed jaar. Bestuurder Harold Eggenkamp: “Dit is een bijzondere mijlpaal, nog nooit werd een positief resultaat voor belasting van meer dan € 1 miljoen behaald. Onderling Verzekerd heeft kunnen profiteren van zeer weinig schadeclaims en een gunstig beleggingsresultaat, wat heeft bijgedragen aan dit uitzonderlijk goede resultaat. Dit stelt ons in staat om onze leden 15% premierestitutie zijnde € 650.000 aan te bieden.” Henny Smorenburg bedankte in zijn afscheidsspeech de leden voor het in hem gestelde vertrouwen in de afgelopen jaren. Onder zijn voorzitterschap van de Raad van Commissarissen groeide Onderling Verzekerd gestaag door diverse fusies naar een zeer stabiele verzekeraar in het Groene Hart.
Ook werd tijdens de vergadering de jaarlijkse donatie gedaan. Deze keer ging de donatie naar de Reddingsbrigade Vinkeveense Plassen. Deze lokale organisatie speelt een essentiële rol in het waarborgen van veiligheid op het water, en Onderling Verzekerd steunt hen dit jaar met de aanschaf van overlevingspakken. Arjan Stolk van de Reddingsbrigade nam de cheque met dankbaarheid in ontvangst en gaf een inspirerende toelichting op hun werk en de impact van de bijdrage van Onderling Verzekerd.





























