Notaris Lilian Hummel.
Notaris Lilian Hummel.

Nieuw kantoor voor Notariaat De Vecht in Maarssen-Dorp

Ondernemend

MAARSSEN > In 2015 werd Lilian Hummel benoemd tot notaris in de gemeente Stichtse Vecht.

Zij nam onder de naam Notariaat De Vecht het protocol van notaris Ressel en diens voorgangers notarissen Eenhuis en Beijer over. Vanuit het kantoor aan de Mozartlaan 68a te Maarssen-Dorp is sinds die tijd hard gewerkt en is het team langzaam gegroeid. “De afgelopen negen jaren zijn voorbij gevlogen. Ik ben gestart met 2 trouwe medewerkers en met hard werken is het team gegroeid naar inmiddels 8 personen. De huidige locatie wordt echt te krap”, aldus Lilian Hummel. Tijd dus voor een nieuwe stap: de verhuizing naar een nieuw kantoor aan de Raadhuisstraat 31 te Maarssen-Dorp. In de voormalige vestiging van de ABN AMRO Bank is de afgelopen maanden hard gewerkt om het kantoor te verbouwen tot een modern en milieubewust kantoor.

En hoewel nog het een en ander aan afwerking moet gebeuren zal Notariaat De Vecht met ingang van 10 februari 2025 operationeel zijn in het nieuwe kantoor in het centrum van Maarssen met overal gratis parkeren.

Lilian Hummel over de verhuizing: “Met ons vertrouwde team verzorgen we als vanouds onze notariële diensten op alle rechtsgebieden (familierecht, ondernemingsrecht en onroerend goed), maar dan nu in een heerlijk fris en modern kantoor. Dat geeft nieuwe energie en we kijken er dan ook erg naar uit. Vaak wordt een bezoek aan de notaris besproken als “iets dat ook nog moet gebeuren”. Ons advies: stel het niet uit, neem contact met ons op, maak een (geheel vrijblijvende) afspraak en stel uw vragen. Kunt u meteen ons nieuwe kantoor zien!” Kijk voor meer informatie https://notariaatdevecht.nl/

Afbeelding
Bezoek aan Kalsbeek College Inspectie ziet rust, veiligheid en structuur Ondernemend
Afbeelding
Vocaal Mannen Ensemble QuARTz Vrije tijd
Afbeelding
Petitie voor buslijn Vleuten-Haarzuilens Nieuws
Afbeelding
Kerkdiensten Breukelen Zondag 7 juni Lezersnieuws
Afbeelding
Zondag 14 juni Vechtparade Vrolijke protestactie tegen windturbines Nieuws
Afbeelding
Marcel de Vries 50 jaar brandweer: een leven in dienst van anderen Lezersnieuws
Afbeelding
Maarssen pakt uit met de jaarmarkt Ondernemend
Afbeelding
Hoge Brug Maarssen dicht voor nieuw asfalt Nieuws
Handdruk bij de overname in 2001.
Vink Witgoed viert zaterdag het 55-jarig bestaan met de klanten met een feestelijke Belevingsdag Ondernemend
Abel Forger in actie
Toptennisser Abel Forger naar LTCM voor demonstratietennis tijdens lustrumfeest Sport
Foto: Irma Gondrie wijkcommissie Breukelen Noord
Gemeente Stichtse Vecht start met verwijderen staalslakken in Henk van der Griftpark in Breukelen Nieuws
Afbeelding
Sluiting en werkzaamheden Straatweg dikke strop voor ondernemers, vragen Lokaal Liberaal over compensatie provincie Nieuws
Afbeelding
Word dakboswachter in Stichtse Vecht en maak jouw buurt groener! Gemeente
Schade door bevers © Waterschap Amstel, Gooi en Vecht
Meer bevers: waterschap AGV neemt extra maatregelen voor waterveiligheid Nieuws