Afbeelding

Grootse viering 45-jarig jubileum Senioren Leidsche Rijn

Nieuws

LEIDSCHE RIJN > Senioren Leidsche Rijn bestaat 45 jaar! Dat wordt groots gevierd met een fietstocht, een feest en een symposium. Iedereen is daarbij welkom!

Seniorenvereniging Leidsche Rijn is de nieuwe naam van de Katholieke Bond van Ouderen (KBO). De oude naam dekte de lading al langere tijd niet meer. Inmiddels zijn er vele leden uit alle delen van Leidsche Rijn, Vleuten-De Meern en Haarzuilens met en zonder een kerkelijke binding. Senioren Leidsche Rijn is er voor iedereen boven de 50 jaar, ongeacht afkomst, achtergrond of sociale klasse. Daarvoor worden door het hele jaar heen er vele activiteiten georganiseerd zoals excursies naar steden en musea, bovendien kunnen senioren hulp krijgen van senioren- en belastingadviseurs. Bijzondere aandacht is er voor eenzaamheid en kwetsbaarheid.

In het kader van dit jubileumjaar zijn er drie speciale activiteiten:

· Op zondag 18 augustus is er een fietstocht langs verrassende plekken van Leidsche Rijn. Tussen 13.00 en 14.00 uur is de start vanuit het buurtcentrum De Schakel in Vleuten of vanuit De Schalm in De Meern. Op 3 plekken wordt er onderweg een drankje aangeboden.

· Houdt u niet van fietsen, maar wilt u wel een buitenactiviteit doen, heeft u op 18 augustus ook de kans om eens te kijken of jeu de boules iets is voor u.

· Op zaterdag 28 september organiseert Senioren Leidsche Rijn een symposium in De Schalm over wonen, welzijn, zorg en mobiliteit met als vraag: hoe leuk is het hier in Leidsche Rijn en Vleuten-De Meern? Op het symposium gaan onder meer de Utrechtse wethouder Linda Voortman, directeur van U op leeftijd Yvon Hoogendijk en specialisten van andere organisaties in gesprek met elkaar en met de zaal onder leiding van dagvoorzitter Gerda Oskam.

· Op 16 november sluit de vereniging het jubileumjaar af met een groot feest in De Schalm met tal van optredens van bekende en minder bekende artiesten. Kijk voor alle informatie en aanmelden op de website van de vereniging: www.seniorenlr.nl

Afbeelding
20 jaar Museumwerf Vreeswijk Lezersnieuws
Afbeelding
Wat draag jij met je mee?Keti Koti Utrecht trapt herdenkingsmaand af in de Bibliotheek Neude Nieuws
Afbeelding
De Schalm gaat verbouwen en actie voeren voor nieuwe tafels en stoelen Nieuws
Afbeelding
Meertalige voorleesfeestjes bij de Bibliotheek Utrechtse Venen Lezersnieuws
Afbeelding
Uitslag Kinderstembus: ‘Natuur & Klimaat’ op 1 Nieuws
Winnaar van de VriendenLoterij Kasteelprijs 2026 Slot Zuylen. V.l.n.r. Willem te Slaa, Bjorn Storm en Simon van Soolingen. @iSifotografie
Slot Zuylen grote winnaar VriendenLoterij Kasteelprijs 2026, Verhaal over geheime liefde tussen bedienden downstairs Nieuws
Desty is er klaar voor!
11de editie DESTO DIVA’S CUP: hét spectaculaire meiden- en damesvoetbalfeest van Midden-Nederland! Sport
Kom inspiratie opdoen voor een nieuwe badkamer, badkamermeubel of toiletruimte.
Exclusieve acties bij Plieger op Tweede Pinksterdag Ondernemend
De ondertekenaars voor de oude zuivelfabriek v.l.n.r.: Hein Trebbe (Trebbe Groep), Ingeborg de Jong (Timpaan), Anja Vijselaar (gemeente De Ronde Venen) en Marleen Kappert (Solid Participaties).
Nieuw artikelBouw 120 woningen De Engel in Amstelhoek dichterbij Ondernemend
Afbeelding
Eerste namen bekend voor Queen & King of the Court Utrecht met The Ultimate Mashup Sport
SLOOT © Waterschap Amstel, Gooi en Vecht
Bekroonde natuurfilm SLOOT toont verborgen leven in Nederlandse sloot Nieuws
Afbeelding
30 Mei : Feestmarkt bij Emmaus Haarzuilens Vrije tijd
Paushuize in Utrecht
Open Monumentendag Utrecht met het thema Weerbaar Erfgoed: Utrecht beschermt! Nieuws
Afbeelding
CDA Utrecht stapt uit de onderhandelingen. Betaald parkeren Vleuten en De Meern breekpunt Nieuws