
Burgemeester Ap Reinders op bezoek bij 65-jarig bruidspaar Evert en Henny De Graaf-van Renswoude uit Tienhoven
GemeenteTIENHOVEN > Burgemeester Ap Reinders bezocht Evert en Henny De Graaf-van Renswoude uit Tienhoven om hen persoonlijk te feliciteren met hun 65-jarige huwelijk.
Evert en Henny leerden elkaar op jonge leeftijd kennen tijdens een bezoekje aan een tante, waar zij toevallig allebei met vrienden waren. Hoewel het aanvankelijk geen liefde op het eerste gezicht was, zag Evert haar wel meteen zitten — maar er leek een barrière: zij ging naar de kerk, hij (nog) niet.
Jaren later kruisten hun paden opnieuw, dit keer in de kerk waar Evert inmiddels ook zijn plek had gevonden. Vanaf dat moment groeide er iets moois: eerst vriendschap, uiteindelijk diepe liefde. Hij vroeg haar ten huwelijk op het smalle weggetje bij haar ouderlijk huis — en het werd een volmondig “ja”. Nu zijn ze 65 jaar verder, met een gezin dat uitgroeide tot 3 kinderen, 11 kleinkinderen en binnenkort wordt het 21 achterkleinkind geboren.
Ze begonnen samen op een zolderkamertje en bouwden hun leven op met hard werken, geloof en liefde. Evert werkte 40 jaar als biotechnisch laborant, Henny runde het huishouden, zorgde voor de kinderen, maakte hun kleren, en werkte mee in de groenteteelt. Beiden zijn dol op tuinieren en hun liefde voor de natuur en het platteland, maar boven alles delen ze een diepe liefde voor God. Henny is creatief, maakte met haar handen een prachtig poppenhuis vol herinneringen, Evert vond ontspanning in vissen en jagen. Samen vormen ze al 65 jaar een hecht team.
Hun geheim?
“Geven en nemen — maar vooral geven. Samen verbonden blijven, er te zijn voor de ander en dat God De Schakel in hun verbintenis is.




























