
WSV de Muyen nodigt u 2e Paasdag uit.
LezersnieuwsLOENEN > Maandag 21 april tussen 13.30 uur en 16.30 uur opent Watersport Vereniging de Muyen de deuren, of beter gezegd, de luiken. Het prachtige eiland waar onze watersportvereniging huist, is eenmalig te bewonderen voor bezoekers die (nog) geen lid zijn. Een mooi alternatief voor de meubelboulevard. “Dit paradijs net buiten Loenen aan de Vecht, is te mooi om niet aan de hele omgeving te laten zien”, aldus Hester de Monchy, bestuurslid van de vereniging. Hester vervolgt: “Kinderen kunnen er heerlijk avontuurlijk buitenspelen, ouders kunnen volledig tot rust komen en watersportliefhebbers kunnen hun hart ophalen, dus komt dat zien.”
De Open middag begint om 14.00 uur met Paaseieren zoeken, voor de kinderen. Voor volwassenen zijn er diverse actieve leden aanwezig die met veel enthousiasme u het eiland laten zien. Alvast een voorproefje nemen? Kijk dan op wsvdemuyen.nl en ontdek alle activiteiten die onze vereniging organiseert. Hier vindt u ook alle informatie voor het eventuele lidmaatschap.
Enthousiast geworden om een kijkje te komen nemen 21 april? Stuur dan even een mailtje naar info@wsvdemuyen.nl dan weten wij hoeveel paaseieren we moeten verstoppen en dan ontvangt u de nodige informatie.






























