Afbeelding

Groot succes voor Orkest SDG Tienhoven

Nieuws

BREUKELEN > Orkest SDG uit Tienhoven kan met recht trots zijn op een bijzonder geslaagd concert: Music Light Night. Op zaterdag 29 november 2025 stroomden meer dan 300 bezoekers de prachtig uitgelichte Sint-Johannes de Doperkerk in Breukelen binnen voor een avond vol muziek, sfeer en verrassingen.

Vanaf de eerste krachtige klanken van Call of Heroes zat de sfeer er meteen goed in. De ruim vijftig muzikanten van SDG wisten het publiek al bij de opening te raken, wat direct werd beloond met een groot applaus.

Het programma was een afwisselende mix van fanfarewerken en herkenbare muziek. Tijdens de avond werden o.a. twee prachtige solowerken ten gehore gebracht. In Broken Peaces, een duet voor twee bugels in een arrangement van André Rave, lieten Kim Preiti en Hendrik Bas hun klasse horen. Op euphonium brachten Jan de Bruin en Jan de Graaf een gevoelige uitvoering van Perhaps Love van John Denver. Beide solowerken werden door het orkest muzikaal begeleid. Het publiek luisterde ademloos.

Voor de pauze was er een feestelijk moment voor drie trouwe leden. Hoorniste Paula Schekkerman werd gehuldigd voor 40 jaar lidmaatschap evenals slagwerker Ad Bijman, die al 50 jaar lid is van Orkest SDG. Beide jubilarissen werden warm toegesproken door voorzitter Pim de Graaf. Vervolgens werd Pim zelf verrast: ook hij is al 40 jaar lid én al jaren een drijvende kracht van de groeiende muziekvereniging Orkest SDG Tienhoven. Een welverdiend eerbetoon voor alle drie de jubilarissen.

Als toegift bracht het orkest de mars Vivat Patria, waarmee de avond feestelijk werd afgesloten. Het publiek reageerde met een staande ovatie en had duidelijk nog wel even door willen genieten.

De avond stond onder de inspirerende leiding van dirigent Hans Boom, met Ronald Bos als vlotte presentator. Orkest SDG Tienhoven kijkt terug op een bruisende en drukbezochte Music Light Night die nog lang zal blijven nazinderen.

Word jij onze nieuwe muzikant? Muziekvereniging Orkest SDG Tienhoven is een bruisende en gezellige vereniging waar muzikale ambitie en plezier hand in hand gaan. Of je nu jong bent, beginnend muzikant of al jaren speelt: bij Muziekvereniging Orkest SDG Tienhoven vind je een warm welkom.

Voor kinderen start in maart 2026 het PiMM!-project in Maarssen. Dé speelse en inspirerende manier om in 10 weken kennis te maken met muziek én echte instrumenten. Perfect voor nieuwsgierige talenten die graag willen ontdekken wat muziek maken zo leuk maakt!

Wil je meespelen, leren of gewoon eens komen kijken? Bezoek www.sdgtienhoven.nl en ontdek wat SDG Tienhoven jou te bieden heeft!

Afbeelding
Afbeelding
afbeelding Vechtse Vaarparade
Theatergroep Maarssen ‘32 op de planken in Breukelen, met Team Techniek in de hoofdrol! Lezersnieuws
Afbeelding
Vier kanshebbers voor de Bronzen Troffel Uitreiking zaterdag op Open Monumentendag bij Kasteel Nijenrode Nieuws
Afbeelding
Verkeerschaos dreigt rondom Maarsseveen en Molenpolder door sluipverkeer Nieuws
Afbeelding
Mag Ik Dan Bij Jou Tour’ groot succes Fietsers halen mooi bedrag op voor gezinnen van kinderen met kanker in nood Nieuws
Afbeelding
Toren Pieterskerk Breukelen heeft weer wijzerplaten. Nieuws
Afbeelding
Open Monumentendag bij Molen de Trouwe Wachter in Tienhoven en de Eendenkooi van Breukeleveen Nieuws
Thirza (groep 8) en Riley (groep 1) openen de schoolbibliotheek.
Lezen is leuk! Nieuwe schoolbibliotheek geopend bij KBS de Wilde Wingerd in Bloemstede. Nieuws
Afbeelding
Inloopbijeenkomst opwaardering hoogspanningsverbinding langs Breukelen Kortrijk en Nieuwer Ter Aa Nieuws
Energieloket wordt filmset voor Floddertje
Energieloket in Breukelen tijdelijk filmset voor Floddertje Lezersnieuws
Afbeelding
Realiseer uw buurtidee in regio Utrecht met Kern met Pit Gemeente
Afbeelding
Cursus Zeilmaken voor traditionele schepen bij Museumwerf Vreeswijk Lezersnieuws
Afbeelding
Het Vechtstreekmuseum is twee topstukken rijker en nieuwe voorzitter van de Vrienden Nieuws
Plezier op de tennisbaan
Wild West bij LTV Breukelen Sport
Ouderijn richting Harrnelen.
Video Aanpak voor veilige waterkeringen in Utrecht in een veranderend klimaat Nieuws