
Finales schoolvoetbaltoernooi gemeente Stichtse Vecht, ook afscheid na 40 jaar van Bert de Ruiter i
Nieuws IngezondenMAARSSEN > afgelopen zondag 19 april was het dan zover en werden in diverse groepen gevoetbald om het kampioenschap van de gemeente Stichtse Vecht.
Deze dag stond ook in het teken van het afscheid van één van onze vrijwilligers die na 40 jaar afscheid ging nemen. De burgemeester kwam Bert de Ruiter in het zonnetje zetten en hem bedanken voor zijn in zet van de afgelopen 40 jaar. Namens de schoolvoetbal commissie willen wij Bert de Ruiter bedanken voor zijn inzet van al deze jaren. Wij zullen jou gaan missen maar wensen jou veel plezier en geluk in de toekomst.
De jongens en meisjes van groep 5/6 begonnen om 12.00 uur aan de wedstrijden. Bij de meisjes groep 5/6 ging de strijd tussen de Kameleon 1 en de Tweesprong 1. De wedstrijd ging heel gelijk op met kansen over en weer.
Na 15 minuten was de eindstand 1-1 en moesten penalty’s uitkomst bieden wie zich mocht kronen tot kampioen van de gemeente Stichtse Vecht. Uiteindelijk werden de penalty’s door de Tweesprong beter genomen en winnen zij de penalty reeks met 2.3.
Bij de jongens groep 5/6 gingen de Mozaiek 1, Het Palet 2 en de Tweesprong 3 over 3 wedstrijden spelen voor hun kampioenschap. Het was een spannende strijd tussen het Palet 2 en de Tweesprong 3. Hun onderlinge wedstrijd ging gelijk op en was de eindstand 1-1. De wedstrijden tegen het Mozaiek werden hierdoor heel spannend en beide ploegen wonnen allebei hun wedstrijd tegen het Mozaiek alleen had de Tweesprong een beter doelsaldo waardoor zij zich kampioen van de gemeente Stichtse Vecht mogen noemen.
Daarna gingen de meisjes en jongens van groep 7/8 spelen om hun kampioenschappen.
Bij de meisjes ging de strijd tussen De Tweesprong 2 en Het Kompas 1. De wedstrijd was heel spannend en de teams waren aan elkaar gewaagd. Toch moest de Tweesprong 2 na 15 minuten zijn meerdere erkennen in de Kompas 1 want het Kompas 1 won de wedstrijd met 1-0. Hierdoor is het Kompas 1 de Kampioen van de gemeente Stichtse vecht.
Bij de jongens waren er weer 3 teams die de strijd met elkaar aangingen. Het ging tussen De Tweesprong 1, Franciscus 1 en de Zilvermaan 1. De Tweesprong 1 en de Franciscus trapte hun finale wedstrijden af tegen elkaar. De Tweesprong speelde heel goed samen waardoor zij deze wedstrijd met 3-0 wonnen. Daarna volgde wedstrijd tussen de Zilvermaan 1 en de Franciscus 1, hier ging de strijd gelijk op en eindigde de wedstrijd in 0-0. Alles was nog mogelijk toen De Zilvermaan 1 en de Tweesprong 1 aan de laatste wedstrijd begonnen, maar tijdens de wedstrijd kreeg de Tweesprong meer kansen en had het betere van het spel. De Tweesprong behaalde een mooie 2-0 overwinning en met 2 gewonnen wedstrijden waren zij de terechte Kampioen.

































