Afbeelding
Bart Grietens

Vakantietip: familievoorstelling van het NUT op Berlijnplein

Vrije tijd

LEIDSCHE RIJN > Theater Sonnevanck en het NUT keren in 2025 terug met de remake van de succesvolle voorstelling Roos & Ariadne. Het ‘pleidooi voor emoties in alle soorten en maten’ (Theaterkrant, 2020) is een coproductie, waarin traditiegetrouw de toneeltekst van Floor Leene inspiratie vindt in de oude, Griekse mythes: deze keer het verhaal van de draad van Ariadne. Regie is in handen van Daniël van Klaveren, spel door Karlijn van Kruchten en Patsy Kroonenberg.

In Roos & Ariadne volg je de rode draad van het Griekse doolhof de kamer van Roos in. Ariadne belandde daar toen ze de knappe Theseus hielp ontsnappen aan een bijzonder onvriendelijke Minotaurus. Nu heeft hij haar in de steek gelaten, tot haar grote woede. Roos staat in haar nieuwe kamer, vers geverfd na de scheiding en verhuizing van haar ouders. Roos is niet boos. Zelfs niet nu ze haar hond Spikkel op marktplaats hebben gezet. Want Roos wordt niet boos, zo zit ze niet in elkaar… Of toch wel?

Roos & Ariadne is een stoere voorstelling over emoties in alle soorten en maten. Hoe ga je om met gevoelens die je overweldigen? Hoe geef je die een plek? Lukt het altijd om tot tien te tellen? Een spannend avontuur voor de hele familie: voor iedereen vanaf 8 jaar. De voorstelling toert langs diverse basisscholen en is te zien op 2, 3 en 4 mei in de studio van het NUT. Na de voorstelling kan je ook nog deelnemen aan de escape-tocht waarbij je zelf uit het doolhof moet ontsnappen.

Van 2 t/m 4 mei speelt in de studio van het NUT op het Berlijnplein (Leidsche Rijn) de stoere familievoorstelling Roos & Ariadne (8+). Het is een voorstelling over emoties in al zijn soorten en maten, geïnspireerd op het mythologische verhaal van De Draad van Ariadne. Na de voorstelling kan je ook nog deelnemen aan de escape-tocht waarbij je zelf uit het doolhof moet ontsnappen.

Credits

Tekst: Floor Leene

Regie: Daniel van Klaveren

Spel: Karlijn van Kruchten en Patsy Kroonenberg

Kostuums: Maartje Prins

Scènefoto’s: Bart Grietens

Afbeelding
Hartcheckpunt in Maarssenbroek groot succes! Lezersnieuws
Afbeelding
Wijkcommissie Bloemstede luidt noodklok: ‘Actief en gezellig Bloemstede dreigt te verdwijnen door knellend budget Nieuws
Afbeelding
Jaarlijkse strijd tussen BCO De Meern en Vleu de Boules Sport
Afbeelding
Werk aan geluidsscherm Zuilense Ring vordert gestaag, nu fietspad langs N230 afgesloten Nieuws
Nacht van de Nacht
Fort Maarsseveen doet mee aan de Nacht van de Nacht Nieuws
Tamim Wakil poseert met de koninklijke onderscheiding die hij net opgespeld heeft gekregen van burgemeester Rosan Kocken.
Koninklijke onderscheiding voor Abcoudenaar Tamim Wakil Lezersnieuws
Afbeelding
Noortje Flink beoogd lijsttrekker PRO Provincie Utrecht Nieuws
Afbeelding
Nieuwe bewoners in Cartesius krijgen hun sleutel van Portaal Ondernemend
Afbeelding
Varend / drijvend erfgoed… Ooit bij stilgestaan? Daarom een presentatie over brugschepen bij Museumwerf Vreeswijk. Vrije tijd
Afbeelding
Vechtplassencommissie 90 jaar: Symposium: Rechten van de Vecht. Nieuws
Afbeelding
Grote waterstoring in Maarssen en Maarssenbroek deels opgelost, gesprongen waterleiding bij Ruimteweg in Maarssenbroek Nieuws
Afbeelding
Theaterkoor Marcello Montfoort, bestaat dit jaar 30 jaar Lezersnieuws
Afbeelding
Streekmuseum Vredegoed sluit seizoen af met een bijzondere ééndaagse tentoonstelling Vrije tijd
De GoldStars lekker aan het badmintonnen op het Herfsttoernooi
Badminton GoldStars aan de bak op Herfsttoernooi Sport