
In de bibliotheek op reis naar Maarssen
Vrije tijdMAARSSEN > Op woensdag 21 januari tussen 15.30 en 16.30 uur is er voor kinderen van 4/6 jaar en hun (groot)ouders een bijzondere voorleesactiviteit in de Bibliotheek Maarssen Dorp. Door samenwerking van de bibliotheek en de Historische Kring Maarssen kunnen de kleuters op hun niveau iets te zien krijgen van het vroegere Maarssen
Eerst wordt er een mooi kinderverhaal voorgelezen en daarna gaan we met z’n allen op reis door de tijd om te ontdekken hoe het er vroeger uitzag in het dorp Maarssen. Bij het kleuren en puzzelen met oude en nieuwe foto’s is het misschien ook wel te zien wat er niet veranderd is.
Aan deze activiteit zijn geen kosten verbonden. Wie mee wil doen, kan zich aanmelden via deze link op de website van de bibliotheek Utrechtse Venen.





























