Afbeelding

Museum van de Historische Vereniging Vleuten, De Meern, Haarzuilens en Leidsche Rijn gaat weer open!

Nieuws

VLEUTEN > Het museum van de Historische Vereniging Vleuten, De Meern, Haarzuilens en Leidsche Rijn gaat per 2 juni weer open. 

Het museum, gevestigd in het rijksmonument De Broederschapshuisjes, Dorpsstraat 1 in Vleuten, werd afgelopen voorjaar door Leidsche Rijn Marketing opgenomen als "parel" van Vleuten, De Meern, Haarzuilens en Leidsche Rijn (https://www.ontdek-leidscherijn.nl/parels/broederschapshuisjes/). Door de versoepeling van de COVID-19 maatregelen, kan ook het museum van de Broederschapshuisjes onder voorwaarden weer open. U kunt dan op maandag-, dinsdag- en donderdagmiddagen (+ op de eerste zaterdag van de maand) weer genieten van een keur van schilderijen en maquettes over de geschiedenis van Vleuten, De Meern, Haarzuilens en Leidsche Rijn. Ook kunt u vragen stellen aan de aanwezige vrijwilligers. Maar wel allemaal onder de volgende voorwaarden:

  1. Kom niet als u verkouden of snotterig bent, of iemand in uw gezin verkouden is of koorts heeft.Uiteraard komt u niet als u last heeft van verschijnselen van COVID-19 of als er iemand in uw gezin daarvan last heeft;I.v.m de 1,5 meter regel, kunnen er maximaal 2 bezoekers binnen zijn;Bezoekers blijven in het museumgedeelte;U kunt spontaan komen, maar om er zeker van te zijn dat we ons kunnen houden aan de 1,5 meter vragen wij u zich aan te melden als u ons wilt bezoeken via bsh@histvervdmh.nl;Bij binnenkomst vragen wij u om uw handen te desinfecteren met het desinfecteermiddel. Toiletbezoek is niet mogelijk

Hopelijk zien wij u snel weer! 

Afbeelding
Grote verkeershinder regio Utrecht: weekendafsluitingen A2 en A12 Nieuws
Afbeelding
Dorpsraad Vleuten en Vleuterweide van start: aftrap op Koningsdag, enthousiast ontvangen door bewoners Nieuws
Afbeelding
15e Open Tuinendag Utrecht Vrije tijd
16-04-2026 Gemeente Woerden
Onderhandelingen voor nieuwe Woerdense coalitie ‘intensief en in goede sfeer Nieuws
Afbeelding
Haarse Kermis staat voor grote uitdaging Nieuws
Foto: Pim Geerts KeuzeKast van Buku Nanga Kuku
Kom zelf collectie maken met KeuzeKasten in de Bieb Utrecht Nieuws
Lunch van 2025
Vierde editie van de gratis ouderenlunch bij Buitenplaats Kameryck: een Ryckelijke middag Lezersnieuws
Kwaliteit en service bij Roeleveld.
Autobedrijf Roeleveld al 95 jaar de partner voor de automobilist Ondernemend
Afbeelding
Dodenherdenking en vrijheidslunch in Leidsche Rijn Nieuws
Afbeelding
Waar tuin aarde wordt’ – tentoonstelling van Woerdense kunstenaar Irene Keyzer in Museum Castellum Hoge Woerd Vrije tijd
Afbeelding
Theater Piet Mondriaan Maame Joses brengt u een avond met Nina Simone Vrije tijd
Foto: Jons Jerenimus.
Lintjesregen in Utrecht Nieuws
Afbeelding
Leidsche Rijn Koor viert 20-jarig jubileum Lezersnieuws
Jelle Verhoeks, Pinto Foto.
Update van de formateurs aan de inwoners van de gemeente Utrecht, inwoners kunnen foto’s insturen Nieuws