Afbeelding
Owner

Derde en vierde verdachte openlijk geweld Harmelen aangehouden

Nieuws

HARMELEN > In het onderzoek naar de mishandeling van een jongen in Harmelen op 11 april heeft de politie opnieuw twee verdachten aangehouden, waarmee het totaalaantal op vier is gekomen. Meerdere aanhoudingen sluit de politie nog steeds niet uit.

De jongen was op vrijdagavond 11 april aanwezig op een schoolplein in Harmelen toen daar een groep jongeren op hem af kwam. De groep achtervolgde hem, haalde hem in en het slachtoffer werd vervolgens geschopt en geslagen. De jongen liep meerdere kneuzingen en blauwe plekken in zijn gezicht op. De achtervolging en het openlijk geweld werd gefilmd en het filmpje werd vervolgens online gezet.

Internet
De politie was niet van het incident op de hoogte, maar kwam op woensdagavond 16 april zelf het filmpje op het spoor. Dat was direct de start van een onderzoek dat dezelfde avond leidde naar de locatie waar de mishandeling had plaatsgevonden én de identiteit van het slachtoffer. Het onderzoek werd op 17 april op volle kracht voortgezet en dat resulteerde die ochtend in de aanhouding van een 15-jarige jongen uit Harmelen. Hij is na een nacht cel en verhoor heengezonden.

Derde en vierde verdachte
Op 18 april werd een tweede verdachte aangehouden: het gaat hier om een 16-jarige jongen uit Rhenen. Ook hij werd ingesloten en is verhoord. De derde aanhouding vond op 19 april plaats toen een 17-jarige jongen uit Woerden zich op het politiebureau in zijn woonplaats meldde. Hij mocht meteen blijven en werd verhoord. Verdachte nummer vier, een 18-jarige man, werd een dag later in zijn woning in Maarssen opgepakt. Voor alle aangehouden jongens geldt dat ze na hun verhoor in vrijheid zijn gesteld, maar wel verdachte blijven.

Meld je bij de politie
Nog steeds geldt dat met de aanhouding van de derde en de vierde verdachte het onderzoek niet klaar is. De recherche gaat volop door met het vinden van de overige personen die bij het openlijk geweld betrokken waren en roept hen op zich bij de politie te melden.

Afbeelding
Fietsersbond Utrecht wint terrein in tunnelschoonmaakactie Nieuws
Afbeelding
Bezoek aan Kalsbeek College Inspectie ziet rust, veiligheid en structuur Ondernemend
Afbeelding
De MO11-1 van Fletiomare vieren kampioenchap Sport
Afbeelding
Vocaal Mannen Ensemble QuARTz Vrije tijd
Afbeelding
Petitie voor buslijn Vleuten-Haarzuilens Nieuws
Afbeelding
Marcel de Vries 50 jaar brandweer: een leven in dienst van anderen Lezersnieuws
Afbeelding
Maarssen pakt uit met de jaarmarkt Ondernemend
Afbeelding
Hoge Brug Maarssen dicht voor nieuw asfalt Nieuws
Handdruk bij de overname in 2001.
Vink Witgoed viert zaterdag het 55-jarig bestaan met de klanten met een feestelijke Belevingsdag Ondernemend
Abel Forger in actie
Toptennisser Abel Forger naar LTCM voor demonstratietennis tijdens lustrumfeest Sport
Afbeelding
Sluiting en werkzaamheden Straatweg dikke strop voor ondernemers, vragen Lokaal Liberaal over compensatie provincie Nieuws
Jelle de Graaf (bestuurslid DWARS Utrecht) en Imraan el Hamdaoui (Statenlid GroenLinks)
Voorstel GroenLinks Vanaf 16 jaar actief in de provinciale politiek Nieuws
Geisha
Vrije vormen Van der Vecht voor Mantelmeeuw Vrije tijd
Afbeelding
Bruisend Balije en Veldhuizen brengt buurt samen op zonnig buurtfeest Nieuws