Afbeelding

Update asfaltonderhoud Vogelweg: deel werkzaamheden uitgesteld naar volgend jaar

Nieuws

MAARSSENBROEK > Sinds eind september vinden er werkzaamheden plaats op de Vogelweg in Maarssen, tussen de Haarrijnweg en de Floraweg. Het asfalt van de Vogelweg is versleten en aan vervanging toe. Om te zorgen dat de wijken bereikbaar blijven, voeren we de werkzaamheden in verschillende fases uit. Een deel van deze werkzaamheden wordt nu uitgesteld.

Fase 7 (tussen Fazantenkamp en Duivenkamp) uitgesteld

De werkzaamheden aan het stuk Vogelweg tussen Fazantenkamp en Duivenkamp stonden gepland voor 22 tot 25 oktober (fase 7). Door de harde wind in combinatie met veel regen konden deze werkzaamheden vorige week niet doorgaan. De werkzaamheden zijn verplaatst naar deze week: van woensdag 29 oktober vanaf 19:30 uur tot vrijdag 31 oktober 16:00 uur.

Fase 8 en 9 verplaatsen we naar 2026

De werkzaamheden aan het stuk Vogelweg tussen Duivenkamp en de kruising met de Burgemeester Waverijnweg (fase 8) en de werkzaamheden aan de kruising Burgemeester Waverijnweg en Vogelweg (fase 9) verplaatsen we naar volgend jaar. De verkeersdrukte in het gebied is hoger dan vooraf ingeschat. Ondanks extra inzet van verkeersregelaars, blijkt dat de combinatie van verkeersdrukte en slechte weersomstandigheden de voortgang van de werkzaamheden belemmert.

Door de werkzaamheden van deze fases te verplaatsen naar een periode met stabieler weer, kunnen we het onderhoud efficiënter uitvoeren en beperken we de overlast voor het verkeer zoveel mogelijk. Ook evalueren we de omleidingsroute om de doorstroming verder te verbeteren.

Werkzaamheden aan deel Haarrijnweg en Safariweg gaan door

De werkzaamheden aan een gedeelte van de Haarrijnweg en het deel van de Safariweg tussen de Haarrijnweg en Zebraspoor worden, onder voorbehoud van het weer, nog wel dit jaar uitgevoerd. Vanaf zondagavond 16 november tot dinsdagochtend 18 november 5:00 uur is de Safariweg deels afgesloten. Aanwonenden aan de Parallelweg die hiervan directe hinder ondervinden, worden persoonlijk geïnformeerd. Voor alle andere uitgangen geldt dat bewoners hun wijk kunnen verlaten via de Vogelweg richting de Burgemeester Waverijnweg.

Vragen over de werkzaamheden?

Met vragen over de werkzaamheden kun je contact opnemen met aannemer D. van der Steen. Zij zijn bereikbaar op werkdagen tussen 8:00 en 17:00 uur via het telefoonnummer 030 - 26 56 661. Of stuur een e-mail naar omgeving@dvds.nl

Afbeelding
Westnijlvirus: GGD Utrecht geeft tips om muggenbeten te voorkomen Nieuws
Afbeelding
Denk mee over de vernieuwde speelplek aan de Franz Lehársingel! Nieuws
Popkoor Nootgeval, Doornburgh 2025
popkoor Nootgeval zingt op 12 september op voorplein kasteel Nijenrode Vrije tijd
Afbeelding
Politie Maarssenbroek controleert schooljeugd, 11 overtredingen Nieuws
Afbeelding
In Maarssen is altijd wat te doen, Maarssen Beleeft op zaterdag 5 september Ondernemend
Afbeelding
Leidsche Rijn Centrum met straatmuziek, poëzie, dans en performance Ondernemend
Afbeelding
Uitspraak Betaald parkeren P+R Breukelen: geen hoger beroep, maar inzetten op zo laag mogelijk tarief Nieuws
Afbeelding
Het Amsterdam-Rijnkanaal blijft ‘s nachts open voor de scheepvaart, extra alert bij Maarssen Nieuws
Bij Graaf Junior kruipen kinderen in de huid van een archeoloog. Ze onderzoeken vondsten, stellen vragen en ontdekken de geheimen van het verleden.
Jeugdclub Graaf Junior zoekt jonge onderzoekers bij Museum Hoge Woerd Vrije tijd
Afbeelding
Groot onderhoud aan verschillende wegen in Woerden Nieuws
Nieuwe situatie zorgt voor problemen.
Herrie om het nieuwe busstation Maarssen en verplaatste Kiss & Ride Nieuws
Tarot legging
Tarot-uitleggingen Vrije tijd
Afbeelding
Amsterdam-Rijnkanaal: nachtelijke stremming grotere schepen door personeelstekort even uitgesteld Nieuws
Afbeelding
Vernieuwde speel- en sportplek Kleermakerslaan wordt groener en hittebestendig Nieuws