
Feestelijke opening padelbanen bij LTV- Triaq op zaterdag 13 juni
Sport IngezondenHARMELEN > Tennis- en padelvereniging LTV- Triaq in Harmelen opent op zaterdag 13 juni officieel haar nieuwe padelbanen. Met deze uitbreiding speelt de vereniging in op de snelgroeiende populariteit van padel in de regio.
Tijdens de feestelijke opening is iedereen van harte welkom om kennis te maken met de vereniging en de sport. Bezoekers kunnen de nieuwe banen bekijken, sfeer proeven op het park en zelf ervaren waarom padel momenteel één van de snelst groeiende sporten van Nederland is. Z
Triaq is een gezellige en actieve vereniging waar sportiviteit, plezier en ontmoeting centraal staan. Met de komst van de padelbanen wil de vereniging nog meer mensen uit de omgeving de mogelijkheid bieden om laagdrempelig te sporten en elkaar te ontmoeten.
De opening vindt plaats op zaterdag 13 juni, van 15.00- 18.00uur, op het park van LTV- Triaq in Harmelen. Meer informatie op www.ltv-triaq.nl





























