
Help de vogels de winter door bij De Kievit
Vrije tijdHARMELEN > Er zijn vogels die er voor kiezen om in de wintermaanden in ons land te blijven. Tijdens de winterperiode kun je verschillende vogels waarnemen, zoals de koolmees, pimpelmees, merel, roodborstje en winterkoning. Deze vogels hebben strategieën ontwikkeld om te overleven in deze tijd van het jaar.
Als je graag meer overwinterende vogels wilt zien, zijn er verschillende manieren om bijvoorbeeld het tekort aan voedsel te beperken of om meer beschutting tegen de weersomstandigheden te bieden.
Daarom mag je de vogels nu zelf een handje helpen op onze komende bezoekdag;
zondag 23 november tussen 14.00 en 16.00 uur
Je kunt bij de Kievit zelf een boomstammetje met pindakaas maken om in de tuin op te hangen.
Of je kunt zelf een nestkastje timmeren. Een nestkast in de tuin geeft veel kijkplezier.
Tevens bied je de vogels een helpende hand, want steeds meer natuurlijke nestplaatsen verdwijnen.
Je kunt ook met herfstbladeren een leuke uil knutselen.
Voor de materialen die we gebruiken voor deze knutselwerken vragen wij een geringe vergoeding.
De Kievit is bereikbaar via het voetpad op de Bisschopshof naast nr. 2. N.B.: honden worden op ons terrein niet toegelaten. Voor nadere informatie en routebeschrijving zie onze website www.dekievitharmelen.nl.





























