
Korenfestival BeKOORlijk Abcoude
Vrije tijdABCOUDE > Op zaterdag 30 mei aanstaande zal Abcoude weer bruisen van allerlei activiteiten! Het korenfestival BeKOORlijk Abcoude is daar één van. In de Dorpskerk zullen dan vanaf 10:00 uur achter elkaar 20 koren optreden met heel verschillend repertoire. Een belevenis voor jong en oud! Die koren komen niet alleen uit Abcoude zelf, maar uit de hele regio, zoals Breukels Glorie, de Bachanten uit Maarssen, twee koren uit de stad Utrecht en Sparks of Joy uit Westbroek. Ze laten allemaal een ander repertoire horen, van klassiek tot pop, en van wereldmuziek tot Hollandse gouwe ouwen.
Vanaf kwart voor 10 kunt u binnen komen lopen. Om 10:00 uur is de ‘grand opening’ door de nieuwe burgemeester van de Ronde Venen, die enthousiast toezegde een openingswoord te willen doen. Vervolgens kunt u de hele dag blijven, of één koor beluisteren, u bent altijd welkom! Om 13:30 uur zal er een klein intermezzo zijn met onder andere een kort pianorecital van een Oekraïense pianiste, Anna Nebaba, die studeert aan het Amsterdams Conservatorium.
Deze korendag vindt tegelijkertijd plaats met de Open Atelierroute, die u ook kunt bezoeken. U bent van harte welkom, de deuren staan open! De toegang is gratis! Vrijwillige bijdrage wordt gewaardeerd.
Evenement: korenfestival ‘BeKOORlijk Abcoude’
Datum: zaterdag 30 mei
Tijd: 10:00 uur - 17:15 uur
Plaats: Dorpskerk Abcoude
Toegang gratis, eventueel eigen bijdrage Verdere informatie: http://www.bekoorlijkabcoude.nl





























