
Buurtkamer in de Schakel heeft weer plaats
LezersnieuwsVLEUTEN > Elke maandag en vrijdag is de buurtkamer in Buurtcentrum De Schakel , de ontmoetingsplaats voor senioren vanaf 70 jaar uit Vleuten en omgeving
De buurtkamer is speciaal bedoeld voor ouderen die zelfstandig wonen en niet meer zo makkelijk deel kunnen nemen aan allerlei activiteiten en het prettig vinden om in een rustige omgeving een kleine groep mensen te ontmoeten.
Vast onderdeel van de buurtkamer is het samen koffie drinken en gezamenlijk een lunch gebruiken.
Vanaf 10.00 uur staat de koffie klaar en tussen de middag een heerlijke lunch.
De wens van de deelnemers is bepalend voor de activiteiten, b.v een gesprek rond thema’s die aanspreken, herinneringen ophalen, spelletjes doen, b.v rummycup, kaarten, sjoelen enz, kortom een team van vrijwilligers proberen aan de wensen tegemoet te komen.
Voor de koffie/thee en lunch betalen de deelnemers per keer een bijdrage van 5 euro.
De activiteit eindigt om 13.30 uur.
De buurtkamer wordt georganiseerd door een groep vrijwilligers die graag tijd vrij maken om ouderen niet alleen koffie en lunch aan te bieden, maar ook een luisterend oor en aandacht bieden.
Wilt U meer informatie, bel gerust één van de coördinatoren t.w;
Marja Koet (Coördinator Maandag) 06 - 30146942
Truus van Zanten (afmelding vrijdag) 06 - 26854118





























