Afbeelding

Burgemeester Reinders op bezoek bij 70-jarig bruidspaar Van Ee-Ottema in Maarssen

Gemeente

MAARSSEN > Op vrijdag 10 juli bracht burgemeester Ap Reinders een bezoek aan het echtpaar Teus en Annie van Ee-Ottema om hen persoonlijk te feliciteren met hun bijzondere mijlpaal:
hun 70-jarig huwelijk.

Teus van Ee werd geboren in Utrecht en Annie Ottema in Bussum. Het echtpaar leerde elkaar kennen tijdens de catechisatie van de kerk. Teus was inmiddels met zijn ouders naar Weesp verhuisd. Na hun huwelijk op 10 juli 1956 gingen zij eerst wonen bij de vader van Teus in Weesp. Later betrokken zij een eigen woning in dezelfde plaats.

In de eerste jaren van hun huwelijk werkte Teus als bakker. Annie was werkzaam als huishoudster en later op een naaiatelier. Toen Teus chauffeur werd bij een melkcoöperatie verhuisde het gezin naar Vinkeveen. In 1976 vestigde het gezin zich in Maarssen, waar Teus onder meer werkte als brugwachter en hulpbode bij de gemeente Maarssen.

Tot vier jaar geleden woonde het echtpaar zelfstandig, de laatste jaren met veel plezier aan de Plesmanlaan in Maarssen. Inmiddels wonen zij samen in een verzorgingshuis.

Teus en Annie kregen een zoon en een dochter. Inmiddels is de familie uitgebreid met vier kleinkinderen en zes achterkleinkinderen. Binnenkort verwachten zij hun zevende achterkleinkind.

Op de vraag wat het geheim is van een gelukkig huwelijk van 70 jaar, hoeven Teus en Annie niet lang na te denken. “Elkaar liefhebben en respecteren,” zeggen zij. Annie geeft aan dat het dan vanzelf gaat

Afbeelding
Burgemeester Reinders op bezoek bij 70-jarig bruidspaar Van Ee-Ottema in Maarssen Gemeente
Afbeelding
Stand van zaken droogte: extra wateraanvoer en maatregelen in het gebied regio Utrecht Nieuws
Afbeelding
Kermis keert terug naar Loenen aan de Vecht en Loosdrecht Nieuws
Afbeelding
Woningbouw Tuinbouwweg in Maarssen stap dichterbij, plannen een beetje aangepast Nieuws
OSM Zomerbadminton is gestart – de banen stroomden meteen al vol
Zomerbadminton goed van start bij OSM Badminton Sport
Afbeelding
Jongeren die een ouder verloren ontmoeten elkaar in Utrecht Lezersnieuws
Marjolein Rietveld
Marjolein Rietveld directeur van nieuw Utrechts Danshuis aan het Berlijnplein, volgende stap richting opening Ondernemend
Afbeelding
Vrijwilligers Máximapark woedend over ‘ecologische ramp’ door grootschalig evenement Nieuws
Regionaal spoornetwerk van Blauwnet (14 tekeningen)
3e Wisselexpositie “Stations van nu en in het verleden” in Streekmuseum Vredegoed Vrije tijd
Afbeelding
Start je zomervakantie met gratis fashion op het Berlijnplein Vrije tijd
Afbeelding
Allerlaatste groep 8 neemt afscheid van basisschool Podium Nieuws
Wethouder Van Liempdt (rechts)
Mijlpaal in de woningbouw hoogste punt Neptunus met 499 appartementen in Maarssenbroek Nieuws
Afbeelding
Kerkdiensten Breukelen Zondag 12 juli Lezersnieuws
Juf Madelon neemt afscheid.
Juf Madelon van Wereldkidz Kockenest gaat met pensioen. Lezersnieuws