
Eerste Burendag bij Maria Dommer: heel Maarssen is welkom
LezersnieuwsMAARSSEN > Maria Dommer organiseert op donderdag 24 september voor het eerst een Burendag. Een gezellige middag waarop bewoners, buurtgenoten en andere inwoners van Maarssen en omgeving van harte welkom zijn om elkaar te ontmoeten en samen een fijne middag te beleven.
Met de Burendag wil Maria Dommer de verbinding met de buurt versterken. Maria Dommer is niet alleen een plek waar mensen wonen en zorg en ondersteuning ontvangen, maar wil ook graag een plek zijn waar mensen uit de buurt elkaar kunnen ontmoeten. De eerste Burendag is daar een mooie gelegenheid voor.
Tijdens de middag staan gezelligheid en ontmoeting centraal en worden er verschillende activiteiten georganiseerd. Bezoekers kunnen binnenlopen vanaf 14.15 uur. Het programma vindt plaats van 15.30 tot ongeveer 16.00 uur.
De Burendag wordt mede mogelijk gemaakt dankzij de Vrienden van Maria Dommer, Douwe Egberts en Bakkerij Boekweit. Maria Dommer is hen zeer dankbaar voor hun bijdrage. Ook de vrijwilligers spelen een belangrijke rol. Dankzij hun enthousiaste inzet kan van deze eerste editie een feestelijke middag worden gemaakt.
Maria Dommer hoopt op 24 september veel buurtgenoten en andere belangstellenden te mogen verwelkomen. Jong en oud is welkom om kennis te maken, bij te praten en samen te genieten van de activiteiten.
Praktische informatieDe Burendag vindt plaats op donderdag 24 september bij Maria Dommer, Vondelstraat 1 in Maarssen. De inloop is vanaf 14.15 uur. Het programma start om 15.30 uur en duurt tot ongeveer 16.00 uur.
Iedereen is van harte welkom.





























