Afbeelding

Zwembad ‘Kikkerfort deels weer open

Gemeente

STICHTSE VECHT >  Goed nieuws voor zwemmers: vanaf maandag 28 september kunnen de meeste activiteiten in zwembad ’t Kikkerfort weer van start. De belangrijkste delen van het dak zijn inmiddels vervangen en de elektrische installatie is weer veilig gesteld. Daardoor kan het zwembad weer gedeeltelijk open.

De werkzaamheden aan het dak zijn nog bezig. Daarom is het zwembad nog niet volledig geopend. De meeste activiteiten starten wel weer volgens het reguliere programma. Zo beginnen de aquadoelgroepen(* in het recreatiebad) en de zwemlessen weer en is er vanaf 10.00 uur recreatiezwemmen. Ook het banenzwemmen in de avond en de activiteiten van de verenigingen gaan weer van start.

Overdag nog geen banenzwemmen

In de eerste week na de heropening is er overdag nog geen banenzwemmen en aquadoelgroep in het wedstrijdbad. Ook kunnen bezoekers in het zwembad nog merken dat de werkzaamheden niet helemaal zijn afgerond. Zo worden na de opening nog enkele verlichtingselementen vervangen. ‘We zijn blij dat we het zwembad weer gedeeltelijk kunnen openen. De veiligheid van bezoekers en medewerkers staat daarbij voorop’, aldus de gemeente. Kijk voor de actuele openingstijden op de website van ’t Kikkerfort.  

Afbeelding
Concert Voor alle zielen in Torenpleinkerk Ave Maria en Pater noster door de eeuwen heen Vrije tijd
Afbeelding
Vrijwilligersprijs Stichtse Vecht 2026: wie draag jij voor? Nieuws
Afbeelding
Met drones vliegen of een trailer bouwen Leerlingen snuffelen aan techniek op de Tech Experience Dag Stichtse Vecht Ondernemend
Afbeelding
Gemeente Stichtse Vecht organiseert banenmarkt voor werkzoekenden Ondernemend
Afbeelding
Zwembad ‘Kikkerfort deels weer open Gemeente
Afbeelding
Kerkdiensten Breukelen Zondag 27 september Lezersnieuws
Afbeelding
Open dag bij Johannes Hospitium Vleuten Ondernemend
Afbeelding
Waarom nieuwe remblokken in het natte najaar ongelijk slijten en wat de remklauw daarmee te maken heeft Zakelijk-nieuws-landelijk
Foto: Ineke Schipstra.
Mindfulness voor kinderen én ouders bij Kikkerschool Ondernemend
Afbeelding
Werkzaamheden A2 op schema: vanaf 27 september nieuwe verkeerssituatie Nieuws
Afbeelding
College presenteert voor 2027 begroting in balans: investeren in sterk en leefbaar Stichtse Vecht Nieuws
v.l.n.r. John Engels en Woutera Lindhout (Platform Gehandicapten Stichtse Vecht) en Gerda Emke
Lang gewacht, stil gezwegen, nooit gedacht, toch gekregen! nieuwe zebrapaden in Breukelen Lezersnieuws
Afbeelding
Historische Kring Maarssen Bjorn Storm neemt ons mee naar Slot Zuylen downstairs Vrije tijd
Afbeelding
Regionale samenwerking moet meer Utrechtse jongeren naar school en werk helpen Nieuws

Vrije tijd

Sport

Ondernemend

Lezersnieuws