
Van Bublé tot Bruno Mars: ParkPodium bezorgt publiek een muzikale topdag
NieuwsBREUKELEN > De achtste zondag van ParkPodium 2025 was er opnieuw één om niet snel te vergeten. Vanaf de eerste klanken van Johnny Rosenberg liep park Boom en Bosch razendsnel vol. Voor de gelegenheid waren honderd extra stoelen bijgeplaatst – en ook die waren binnen de kortste keren bezet.
Johnny trakteerde het publiek op een veelzijdig optreden: van stijlvolle Michael Bublé-songs tot swingende bossanova. Er werd zelfs prachtig gestijldanst in het park. Zijn afsluiter, My Way van Frank Sinatra, werd luidkeels meegezongen en zorgde voor een kippenvelmoment. Tijdens de pauze draaide het publiek de stoelen om en maakte het kennis met de verrassende circusact van Wietske Vogels met het thema Orbis – op zoek naar balans in een drukke hectische wereld. Met haar liefde voor cirkels en opzwepende muziek bracht zij een indrukwekkende voorstelling vol acrobatische kunsten met ringen – een bijzondere toevoeging aan het programma.
Na de pauze was het podium voor de elfkoppige coverband Colibri. Met hun onweerstaanbare mix van funk, soul en groove kregen zij het hele park in beweging. Klassiekers van Stevie Wonder en Diana Ross wisselden ze moeiteloos af met moderne hits van Bruno Mars. Het enthousiaste publiek werd beloond met een spetterende toegift: een medley van maar liefst vijftien minuten.
Voor de drankjes konden bezoekers terecht bij de vaste drankenwagen, waar dit keer ook bordjes met kaas en worst verkrijgbaar waren. De dagsponsoren waren Gonia Geelhoed en Leo van Rietschoten (Van Rietschoten). Zij brachten een bijzondere gast mee: de 97-jarige moeder van Gonia, die zichtbaar genoot van het optreden van Johnny Rosenberg.
Hoofdprijs: een lang weekend Málaga
De loterij met winkeliersprijzen had weer veel blije winnaars. Dit keer zijn er bovendien twee spectaculaire hoofdprijzen toegevoegd: Eetcafé De Danne stelt tweemaal een lang weekend in een appartement in Málaga beschikbaar. Alle verkochte loten van 17, 24 en 31 augustus dingen mee naar deze prijzen. De trekking vindt plaats op zondag 31 augustus na afloop van de optredens. Met deze unieke prijzen in het vooruitzicht deed vrijwilliger Marga – die wekelijks vanuit Utrecht naar Breukelen fietst om loten te verkopen! – heel goede zaken. Prijzen met lotnummer 503 (wit, cadeaubon restaurant Same Same) en 701 (wit, cadeaubon New Wave Lifestyle) zijn niet opgehaald. Dat kan aanstaande zondag bij de muntenverkoop alsnog.
Volgende week: soul, jazz en Karin Bloemen!!
Zondag 24 augustus wordt opnieuw een bijzondere editie van Parkpodium. Dan staan Mrs. Hips (soul & jazz) en niemand minder dan Karin Bloemen op het podium. Een middag die je niet wilt missen – en zoals altijd is de toegang gratis.
Tekst: Annette van de Laar
Foto’s: Lydia Zita Joy Hubert
































