Afbeelding

Nieuwe naam onthuld: Basisschool Bruis in Breukelen

Nieuws

BREUKELEN > Woensdagochtend 24 juni is op feestelijke wijze de nieuwe naam van de fusieschool van De Bijenschans en De Schepershoek bekendgemaakt: Basisschool Bruis.

Op het schoolplein aan de Schepersweg verzamelden zich alle kinderen en ouders van beide scholen voor het bijzondere moment. Na een kort programma door beide directeuren werd onder luid enthousiasme de nieuwe naam onthuld. Met deze naam gaat de nieuwe school, die per 1 augustus 2026 van start gaat, verder als één sterke, gezamenlijke basisschool.

“Trots op Basisschool Bruis, waarin het bruist van de energie door het samenvoegen van de parels van beide scholen.” Aldus Liesbeth Haars, bestuurder Vechstreek + Venen

Gekozen uit 90 inzendingen

De naam Basisschool Bruis is gekozen uit maar liefst 90 inzendingen die werden ingestuurd tijdens een namenwedstrijd. De keuze was lastig door de vele creatieve en inspirerende ideeën. Uiteindelijk sprong deze naam eruit door de combinatie van originaliteit en de krachtige uitstraling.

Waarom ‘Basisschool Bruis’?

De naam Bruis staat voor alles waar de nieuwe school voor wil staan. Bruisen betekent volop leven, energie en beweging. Het roept beelden op van frisheid en dynamiek.

Voor een school betekent dit: een plek waar het gebeurt, waar kinderen actief zijn, zich ontwikkelen en vol energie in beweging zijn.

Daarnaast is ‘bruist’ een werkwoord, wat de naam extra krachtig maakt. Het laat zien dat de school niet alleen een plek ís, maar vooral iets dóet: groeien, verbinden en ontwikkelen.

Een plek waar ieder kind groeit

Basisschool Bruis ontstaat vanuit twee scholen met een gezamenlijke visie: ieder kind verdient een plek waar het écht gezien wordt. Vertrouwen, verbinding en groei vormen de basis van het onderwijs.

De school biedt een veilige, kleinschalige omgeving waarin kinderen zich kunnen ontwikkelen in hun eigen tempo en op hun eigen manier. Met aandacht voor ieder kind en ruimte voor talenten groeit ieder kind in zelfvertrouwen en eigenaarschap.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
“Gezien worden”: herkenbare verhalen over eenzaamheid in Stichtse Vecht Lezersnieuws
Welkom bij de poffertjeskraam.
Het is weer de hoogste tijd voor de heerlijke poffertjes in Breukelen Ondernemend
Afbeelding
Iedereen winnaar tijdens Frans Nap Walking Football Toernooi Sport
Afbeelding
22 verenigingen uit Stichtse Vecht vanaf 19 september in actie tijdens Grote Clubactie Lezersnieuws
Plan van tafel.
Stekker uit woningbouwplannen Zwanenkamp Nieuws
Afbeelding
Haarse Kermis gereed voor nieuwe editie Nieuws
Bouwapp Team G.W.W. Werken Scherrenberg B.V
Werk aan project Scheendijk direct stilgelegd, eerst onderzoek naar vervuilde grond Nieuws
Afbeelding
Spot aan… en gaan! Silent disco Zoek de schijnwerpers op in de Kinderboekenweek in Bibliotheek Maarssenbroek Nieuws
Afbeelding
Nieuwe ov-plannen voor 2027, aanpassingen bij Maarssen, Tienhoven en Haarzuilens Nieuws
Afbeelding
Nieuwbouw zwembad ‘t Kikkertfort ergens in Breukelen de meest logische optie, Safari kan er later bij Nieuws
Afbeelding
Hulp bij geldzaken? Loop gerust binnen! Gemeente
Logo SV Loenen
Uitslagen Schietvereniging SV Loenen Sport
Afbeelding
Burgemeester Ap Reinders op bezoek bij 60-jarig bruidspaar Jacob en Loes Vedder-Ranselaar in Loenen Gemeente
Afbeelding
Utrecht had jarenlang twee brandweerkorpsen Lezersnieuws

Vrije tijd

Sport

Ondernemend

Lezersnieuws