De winnende foto van de Zwemlust-fotowedstrijd 2026
De winnende foto van de Zwemlust-fotowedstrijd 2026 Ciska Vlietman

Seizoen 2026 zit erop bij Zwemlust in Nieuwersluis

Lezersnieuws Ingezonden

NIEUWERSLUIS > Op zaterdag 20 september hebben we het zwemseizoen feestelijk afgesloten met een gezellige BBQ. En gezellig wás het! Een mooie afsluiting van een geweldig seizoen bij Zwemlust.


We begonnen in mei nog een beetje met ups en downs. Het weer werkte niet altijd mee en zelfs onze eerste BBQ moest worden verplaatst. Maar eind mei sloeg het om en met het prachtige Pinksterweekend werd het meteen topdrukte in het zwembad. Na nog een klein dipje begin juni kregen we een zomer waar we alleen maar van hadden kunnen dromen.


Natuurlijk waren er ook wat kleine uitdagingen. Blauwalg probeerde roet in het eten te gooien, maar gelukkig viel dat uiteindelijk mee. Ook de processierups meldde zich, maar dankzij de snelle hulp van Ster Boomverzorging uit Abcoude was ook dat probleem snel opgelost.


En wat hadden we mooie hoogtepunten !We werden provinciale winnaar van het ANWB Fonds in Utrecht en wonnen maar liefst € 10.000 voor ons project om Zwemlust verder te verduurzamen. Daar zijn we nog steeds ontzettend trots op!


Ook de Zwem4Daagse was een groot succes, met meer dan 50 deelnemers. Vier avonden zwemmen, gezelligheid langs de kant en natuurlimet een feestelijke afsluiting met een BBQ.


En dan de foto bij dit bericht: de winnaar van onze fotowedstrijd! Tijdens de BBQ afgelopen zaterdag maakten we de winnaar bekend. Deze prachtige foto werd gemaakt door Ciska Vlietman. Van harte gefeliciteerd!


En daarmee sluiten we seizoen 2026 af.


Dank aan iedereen die dit seizoen naar Zwemlust is gekomen. Dank aan onze abonnementhouders, onze bezoekers en vooral een enorme dank aan alle vrijwilligers, voor én achter de schermen, die ervoor zorgen dat ons zwembad kan blijven draaien.


Zonder jullie geen Zwemlust.


Nu gaan we een beetje in winterslaap…  Hoewel: helemaal stil wordt het natuurlijk niet. Ook deze winter zijn vrijwilligers weer druk bezig om het zwembad klaar te maken voor seizoen 2027.


Op 1 januari 2027 komen we natuurlijk even uit onze winterslaap voor de Nieuwjaarsduik! U hoort hier nog van.


Maar voor nu zeggen we: Dank voor een fantastisch seizoen. Geniet van de komende maanden en heel graag tot mei 2027!

Vriendschappelijke wedstrijd MHV - KNIGHTS
Baie mooi! MHV JO16-3 ontvangt hockeyers uit Kaapstad. Sport
De winnende foto van de Zwemlust-fotowedstrijd 2026
Seizoen 2026 zit erop bij Zwemlust in Nieuwersluis Lezersnieuws
Afbeelding
Concert Voor alle zielen in Torenpleinkerk Ave Maria en Pater noster door de eeuwen heen Vrije tijd
Afbeelding
Vrijwilligersprijs Stichtse Vecht 2026: wie draag jij voor? Nieuws
Afbeelding
Met drones vliegen of een trailer bouwen Leerlingen snuffelen aan techniek op de Tech Experience Dag Stichtse Vecht Ondernemend
Afbeelding
Gemeente Stichtse Vecht organiseert banenmarkt voor werkzoekenden Ondernemend
Afbeelding
Zwembad ‘Kikkerfort deels weer open Gemeente
Afbeelding
Kerkdiensten Breukelen Zondag 27 september Lezersnieuws
Afbeelding
Open dag bij Johannes Hospitium Vleuten Ondernemend
Afbeelding
Waarom nieuwe remblokken in het natte najaar ongelijk slijten en wat de remklauw daarmee te maken heeft Zakelijk-nieuws-landelijk
Foto: Ineke Schipstra.
Mindfulness voor kinderen én ouders bij Kikkerschool Ondernemend
Afbeelding
Werkzaamheden A2 op schema: vanaf 27 september nieuwe verkeerssituatie Nieuws
Afbeelding
College presenteert voor 2027 begroting in balans: investeren in sterk en leefbaar Stichtse Vecht Nieuws
v.l.n.r. John Engels en Woutera Lindhout (Platform Gehandicapten Stichtse Vecht) en Gerda Emke
Lang gewacht, stil gezwegen, nooit gedacht, toch gekregen! nieuwe zebrapaden in Breukelen Lezersnieuws

Vrije tijd

Sport

Ondernemend

Lezersnieuws