
Laatste Doubletten toernooi van 2026 bij Vleu de Boules
SportVLEUTEN > Op zaterdag 26 september was het weer tijd voor een gezellig Doubletten toernooi. Het was een mooie dag om samen een aantal spannende partijen te spelen en gelukkig waren er 12 koppels om het toernooi goed te kunnen spelen.
Om 10.00 uur werd het startsein gegeven en werden de doubletten spelers door wedstrijdleider Jolanda naar de juiste banen verwezen. Iedereen ging enthousiast van start. Bij sommige partijen was het spannend en zagen spelers hun tegenstanders steeds dichter bij de winnende score komen.
Na de lunch ging iedereen weer met nieuwe energie de baan op voor de volgende partijen. Er werd fanatiek gespeeld, maar natuurlijk bleef de gezelligheid vooropstaan. Aan het einde van de dag waren de winnaars bekend:
1e prijs: Arjan de Grijff & James Tji Zij mochten naast de eerste prijs ook de wisselbeker in ontvangst nemen.
2e prijs: Jolanda van Groeningen & Geert Eshuis
3e prijs: Henny Norbart & Toine Vos
De poedelprijs ging naar Mariët Hagenaar & Co Suurmond.
Ook waren er weer leuke lootprijzen gesponsord door Bloembinderij De Wetering. Deze gingen naar Mark Norbart & Corrie de Wilde en Gerard Elsing & Harmien Folkers.
Om half vijf was alles opgeruimd en ging iedereen tevreden naar huis. Het was opnieuw een geslaagde en gezellige dag!
Met dank aan Barbara Uitvaartverzorging die de mooie prijzen beschikbaar heeft gesteld. Alle prijswinnaars van harte gefeliciteerd!!!





























