
Opheffingsuitverkoop Prettig Lopen Winkel in Maarssen
OndernemendMAARSSEN > De Prettig Lopen Winkel in Maarssen is al jarenlang een begrip in de wijde omgeving voor pasvormschoenen, wandelschoenen, bergwandelschoenen, wandelsandalen, outdoorlaarzen etc.
De eigenaren gaan zich meer richten op hun pensioen. Er is de afgelopen twee jaar gezocht naar een overnamekandidaat. De unieke combinatie, schoeisel en verrekijkers, bleek om te verkopen moeilijk te zijn. Ook het winkelconcept apart verkopen is helaas niet gelukt. Met pijn in het hart is besloten om de Prettig Lopen Winkel aan de Diependaalsedijk per 31 december a.s. te sluiten.
Vanaf 9 september heeft Jan zijn hobby ‘verrekijkers en telescopen verkopen’ voortgezet in een historisch pand aan de Kaatsbaan 2 in Maarssen met de vertrouwde bedrijfsnaam House of Outdoor & Optics, dé verrekijkerspecialist nationaal en internationaal. Inmiddels is de speciaalzaak met klanten uit de hele regio gestart met de opheffingsuitverkoop van de Prettig Lopen Winkel, en het gaat hard. Op alle schoenen, laarzen, pantoffels, sokken, zooltjes, hoeden, petten, accessoires etc. zijn er verschillende kortingspercentages. Alles moet weg! In de winkel kon men maandelijks terecht voor een gratis inloopspreekuur Podoloog & Podotherapeut. Dit is per direct gestopt. De eigenaren en het personeel heten u graag nog een keer welkom in de altijd Prettig binnen komen Lopen Winkel.
De Prettig Lopen Winkel aan de Diependaalsedijk 14 in Maarssen is tot het eind van het jaar geopend van woensdag tot en met zaterdag van 10-17 uur (Let op: voorheen was dit doordeweeks tot 18 uur). De winkel in het hart van Maarssen is makkelijk bereikbaar met fiets en auto met overal gratis parkeren in de buurt.





























