
Word gids bij DOMunder Stichting DOMunder zoekt enthousiaste nieuwe gidsen! Kom jij ons leuke team versterken?
LezersnieuwsUTRECHT > Als vrijwillige gids neem je bezoekers mee met een tour naar de archeologie onder het Domplein of het middeleeuwse Paleis Lofen. Je laat bezoekers op een interactieve wijze de geschiedenis van Utrecht ontdekken en ervaren.
Voorkennis van de Utrechtse geschiedenis is niet nodig. We begeleiden graag in het leerproces. Collega-gidsen ontmoeten elkaar regelmatig bij gezellige borrels en verdiepende lezingen. Het gidsen is bovendien flexibel. Inroosteren doet de vrijwilliger zelf, op tijden die goed uitkomen.
Ben jij enthousiast of ken jij geïnteresseerden in jouw netwerk? Kom (samen) naar de Open Avond op woensdag 8 februari vanaf 19u30 op Domplein 4. Hier kun je kennismaken met de organisatie, locaties en collega-vrijwilligers.
Klik hier voor meer informatie of meld je aan!